TPCast Wireless Adapter

Urządzenie przeznaczone dla użytkowników okularów VR, którzy mają już dość kabli plączących się pod nogami w trakcie zabawy w wirtualnej rzeczywistości. TPCast Wireless Adapter jest ważącym 90 gramów, montowanym na goglach VR, bezprzewodowym odbiornikiem, który eliminuje potrzebę połączenia kablowego pomiędzy komputerem a headsetem VR. Łączność gogli VR z komputerem zapewnia drugi człon urządzenia – router – który, z jednaj strony, jest połączony z PC za pomocą złącza HDMI, a z drugiej, bezprzewodowo podaje sygnał do odbiornika zamontowanego na okularach VR.

Aby korzystać z urządzenia potrzebujemy dedykowanego do niego oprogramowania, jednak TPCast cechuje się łatwością konfiguracji, więc nie przysporzy to większych problemów. Poza tym, ma on pojemną baterię, dzięki której rozrywka z użyciem gogli VR może trwać nieprzerwanie, nawet do 5 godzin. Istnieje również możliwość dokupienia dodatkowych akumulatorów. Wadą bezprzewodowej transmisji danych względem połączenia kablem jest opóźnienie, które może wynieść 2ms. Pocieszające jest natomiast, że takie opóźnienie jest praktycznie niezauważalne.

 

Kompatybilność: akcesoria Oculus Rift S

Akcesoria Oculus Rift S - TPCast Wireless Adapter

1 529 zł

Polityka Cookies

Ta strona internetowa zbiera pliki cookies dla celów statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki temu nie będą zbierane żadne informacje