PS VR Aim Controller

Bezprzewodowy kontroler dla PlayStation VR, mający imitować karabin. Aim Controller to świetne akcesorium dla maniaków gier FPS oraz użytkowników headsetów wirtualnej rzeczywistości od Sony.

Został on wyposażony w szereg czujników ruchu oraz świecącą kulę, która współpracuje z PS Camera. Kontroler jest przeznaczony raczej do tzw. „strzelanek”, więc zastosowano w nim sterowanie adekwatne do tego typu gier. Do dyspozycji użytkowników oddano dwie gałki sterownicze, służące do przemieszczania postaci w grze, standardowe przyciski DUALSHOCK 4 oraz dwa spusty. Sterowanie jest dostosowane zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych. Kontroler ma ergonomiczny kształt i cechuje go prostota użytkowania. Przykładem może być fakt, że żaden przycisk nie znajduje się w miejscu, które wymagałoby oderwania ręki od kontrolera.

Jak na wzorową atrapę broni przystało, Aim Controller oddaje klimat pola walki poprzez imitację odrzutu po każdym strzale oraz dzięki charakterystycznym wibracjom.

 

Kompatybilność: akcesoria PlaySation VR

Akcesoria PlayStation VR - Aim Controller

279 zł

Polityka Cookies

Ta strona internetowa zbiera pliki cookies dla celów statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki temu nie będą zbierane żadne informacje