PlayStation Move

Akcesoria PlayStation Move to kontrolery, znane od dawna posiadaczom konsol PS3 oraz – w nowszym wariancie – PS4, które znalazły zastosowanie także dla okularów VR od firmy Sony – PlayStation VR. Pozwalają one dłoniom użytkownika na wejście w interakcję z wirtualną rzeczywistością, a tym samym wygodne korzystanie z gier na PS VR.

Działanie Move opiera się na śledzeniu światła oraz wykrywaniu ruchów użytkownika. Jednocześnie, jego ruchy, dzięki kulom u szczytu kontrolerów, są nadzorowane przez inny element PS VR – PlayStation Camera, która jest niezbędna do użytkowania PS VR.  PS Move są wyposażone w układ przycisków z piktogramami, znanymi z pada DUALSHOCK 4, oraz spust. Kontrolery cechuje ergonomiczna konstrukcja oraz ciekawy design, który podkreślają, już wcześniej wspomniane, zmieniające kolor kule.

 

Kompatybilność: akcesoria PlaySation VR

Akcesoria PS VR - PlayStation Move

599 zł

Polityka Cookies

Ta strona internetowa zbiera pliki cookies dla celów statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki temu nie będą zbierane żadne informacje