Kontroler Valve Index

Kontrolery Valve Index są jedynymi w swoim rodzaju urządzeniami, które zajmują się kompleksowym śledzeniem rąk użytkownika gogli VR. Każdy z kontrolerów jest wyposażony w aż 87 czujników. Zapewnia to wyjątkową dokładność na tle konkurencji.

Kontroler jest oczywiście wyposażony w przyciski sterujące, ale to żadna zaleta w porównaniu do innych funkcji. A jedną z najważniejszych funkcji kontrolera Valve Index jest śledzenie palców. Dzięki dokładnemu śledzeniu zachowania palców, ich ruchy są starannie odwzorowywane przez gry działające w wirtualnej rzeczywistości. Możemy, na przykład wykonywać gesty palcami. Nawet te niezbyt grzeczne.

Ogrom czujników wykorzystanych w budowie kontrolera Valve umożliwia ich użytkownikom rzucanie wirtualnymi przedmiotami. Odtworzenie rzutu oraz trajektorii lotu przedmiotu w świecie VR jest bardzo dokładne i realistyczne. To samo tyczy się upuszczania wirtualnych przedmiotów. W rzeczywistości upuszczany jest kontroler, jednak nie spada on na ziemię. Realistyczne upuszczanie przedmiotów oraz rzucanie nimi w wirtualnym świecie jest możliwe, dzięki specjalnym opaskom, którymi mocujemy kontrolery do rąk. Są one wykonane z chłonnego, antybakteryjnego materiały, który łatwo utrzymać w czystości.

 

Kompatybilność: Valve Index, HTC Vive, HTC Vive Pro, Pimax wszystkie modele

Akcesoria Valve Index - Kontrolery

1 309 zł

Polityka Cookies

Ta strona internetowa zbiera pliki cookies dla celów statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki temu nie będą zbierane żadne informacje