HTC Vive Wireless Adapter

Dedykowany dla okularów VR serii VIVE bezprzewodowy odbiornik, dzięki któremu wcześniej wymagane kable połączeniowe staną się przeżytkiem. Wireless Adapter eliminuje potrzebę używania kabli połączeniowych do PC, uwalniając od nich użytkowników VIVE. Adapter zapewnia większe pole manewru i swobodę ruchów.

Dzięki technologii Intel WiGig, HTC VIVE Wireless Adapter zapewnia prawie zerowe i niezauważalne opóźnienie VR w stosunku do standardowego połącznia kablem. Pozbycie się kabli połączeniowych otwiera szerokie możliwości rozrywki. HTC oddaje w ręce użytkowników możliwość zabawy wspólnie z rodziną lub znajomymi. Dopuszczalne jest używanie trzech odbiorników jednocześnie, w skali pokoju.

Ważący 129 gramów odbiornik, jest montowany na szczycie headsetu VR. Należy go również skonfigurować, jednak producenci zapewniają, że konfiguracja jest prosta oraz intuicyjna. Wireless Adapter został wyposażony w łatwo wymienialną baterię, której żywotność zapewnia 2,5h nieprzerwanej zabawy. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych akumulatorów. Istotną wadą odbiornika jest brak współpracy z HDMI. Zamiast tego, do działania adaptera wymagane jest jedno wolne gniazdo PCIe w komputerze. Wireless Adapter jest kompatybilny z HTC VIVE, serią VIVE Pro, VIVE Cosmos oraz stacjami bazowymi – zarówno VIVE, jak i SteamVR 2.0.

 

Kompatybilność: akcesoria HTC Vive, akcesoria HTC Vive Pro, akcesoria HTC Vive Cosmos, Viveport, SteamVR

Akcesoria HTC Vive - Wireless Adapter

1 899 zł

Polityka Cookies

Ta strona internetowa zbiera pliki cookies dla celów statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki temu nie będą zbierane żadne informacje