HTC Vive Tracker

Rewolucyjne urządzenie pozwalające na przenoszenie realnych, niezwiązanych z VR przedmiotów do wirtualnej rzeczywistości. Przedmioty te, mogą stać się następnie funkcjonalną alternatywą dla standardowych kontrolerów VR podczas niektórych aktywności w wirtualnym świecie.

HTC VIVE TRACKER jest jednym z ciekawszych akcesoriów dla gogli VR. Jeśli, na przykład, użytkownik headsetu gra w tenisa w rzeczywistości wirtualnej, VIVE TRACKER pozwoli mu na przeniesienie prawdziwej rakiety tenisowej do świata VR. Wystarczy przymocować urządzenie do przedmiotu, którego chcemy użyć w grze i już! Może to być też, np. pistolet, paletka do ping-ponga, a może nawet kij baseballowy (tutaj warto zadbać o dużo wolnej przestrzeni).

Co więcej, jeśli użyjemy większej ilość, np. dwóch VIVE TRACKERÓW, będziemy zdolni zeskanować nawet żywego, poruszającego się człowieka, którego ruchy będą odwzorowane w wirtualnej rzeczywistości. Nie jest to akcesorium konieczne do zabawy w wirtualnym świecie, aczkolwiek w kreatywnych rękach może być ciekawą „zajawką” nowej gałęzi technologii VR.

 

Kompatybilność: HTC Vive, HTC Vive Pro

Akcesoria HTC Vive - Tracker

499 zł

Polityka Cookies

Ta strona internetowa zbiera pliki cookies dla celów statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki temu nie będą zbierane żadne informacje